Reference

25.05.2020 - sally
Objednala jsem si u pana zlatníka náušnice a jedním slovem paráda. Všem vřele doporučuji, skvělá práce, příznivé ceny, ochota a kvalita. Děkuji

13.02.2019 - I.J.
Dneska mi dorazila objednávka. I přes moje výmysly - jiná šířka, větší váha apod. pan Ondrák opět nezklamal. Výsledek je nádhera. Moc děkuji a všem doporučuji.

21.11.2018 - Iva
Včera mi dorazil snubní prsten, který jsme dávali jako dárek. A jedním slovem parááááádááááá. Super cena, příjemné jednání a krásná práce. Všem doporučuji. Už jsem objednávala několikrát a nikdy jsem nebyla zklamaná. Takže hurá do toho :-)

03.07.2018 - Dita P.
Dobrý den, objednala jsem si u pana Ondráka snubní prsteny dle mého návrhu. Prsteny pan Ondrák zhotovil skvěle dle návrhu v termínu a za výbornou cenu. Výborné jednání a profesionalita. Mile mě překvapilo, že pan Ondrák mi poslal měrné kroužky pro kontrolu velikosti prstenů. Mohu jen doporučit. Moc děkuji.

20.12.2017 - Iva J.
Dnes mi dorazil balíček. Jsem naprosto nadšená. Přestože je před vánocemi a objednávku jsem uskutečnila někdy kolem 10. prosince, mám vše doma. Prstýnky vypadají nádherně a sedí :-). S panem Ondrákem byla výborná domluva, takže všem vřele doporučuji. Je fááááákt šikulka. Určitě se na něho v budoucnu ještě obrátím.

05.11.2017 - Alena D.
Velká spokojenost. Profesionalita. 100% doporučuji.

02.09.2017 - Klára Roubínková
Pana Ondráka mohu opravdu doporučit..výborná komunikace a skvěle odvedena práce a to to se mnou neměl jednoduché.Práce na základě fotografie předčila mé očekávání. Děkuji

26.06.2017 - MARIE FUSKOVÁ
U P.ONDRÁKA JSEM SI NECHALA UDĚLAT TROJE NÁUŠNICE,SNUBNÍ PRSTENY,PŘÍVĚSKY.JE TO SKVĚLÝ ČLOVĚK JAK PO STRÁNCE CO SE TÝKÁ SPOLUPRÁCE,DOMLUVENÍ O VÝROBKU,TAKY VELKÝ ODBORNÍK.JEHO PRÁCI SI VELMI VÁŽÍM.JE TO PÁN ZLATNÍK.VŘELE DOPORUČUJI.

15.05.2017 - Monika Čalová
Dobrý den,dnes mi přišel prstýnek trinity,který mi vyrobil na zakázku pan Ondrák.Je to úžasná práce,má zlaté české ručičky.Jsem nesmírně spokojená,úžasná komunikace,rychlé dodání,co víc si můžu přát.Mockrát děkuji za vynikající práci.

15.05.2017 - Monika Čalová
Dobrý den,dnes mi přišel prstýnek trinity,který mi vyrobil na zakázku pan Ondrák.Je to úžasná práce,má zlaté české ručičky.Jsem nesmírně spokojená,úžasná komunikace,rychlé dodání,co víc si můžu přát.Mockrát děkuji za vynikající práci.

12.05.2017 - H.Markova
Děkuji za krásný náramek. Je ještě hezčí než na obrázku. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Mohu vřele doporučit.

28.02.2017 - Jitka Škáchová
Děkuji mistrovi řemesla zlatnického-panu Milanu Ondrákovi, za skvěle odvedené dílo! Objednala jsem si přes internet prsten trinity-je nádherný, ještě hezčí než na obrázku, překrásně vypracovaný, dodaný v přesném termínu..jsem naprosto unešená! V dnešním světě, kdy se člověk nemůže spolehnout skoro na nic a na nikoho, pak na pana Ondráka rozhodně ANO!Všem vřele doporučuji. Zlaté ruce, opravdu. Jitka Škáchová, Praha

13.02.2017 - J.Laluha, Bratislava
Majster Ondrák ďakujem za krásny šperk pre manželku. Jeho symbolika troch previazaných kruhov len umocnila našu významnú životnú situáciu, ktorú ste obohatili svojou jemnou majstrovskou prácou. Ďakujem a som rád, že som poslúchol Vaše rady. Želám Vám veľa spokojných klientov.

03.11.2016 - HANA CHRÁSTKOVÁ
MOHU JEN DOPORUČIT JEDNÁNÍ,RYCHLOST,PERFEKTNÍ PRÁCI A PŘÍSTUP...

25.07.2016 - Milan Kouřil
Všem doporučuji zlatnictví, zlatnického mistra p.Milana Ondráka , jsem velice spokejen z jeho mistrovskou práci !!! Rychlá, dokonalá ,precízní práce všem moc doporučuji!!!!

07.06.2016 - Andrea Stará
Zlatnictví pana Ondráka doporučujeme, výborná komunikace, ochota a práce. Snubní prstýnky jsou nejen kvalitní, ale také krásné a podle našich představ. Moc děkujeme.

10.04.2016 - Karel Steiger
Chtěl bych tímto poděkovat panu Ondrákovi za naprosto fantasticky odvedenou práci. Za odborné rady, profesionální a individuální přístup. Moje požadavky byly poměrně náročné, ale pan Ondrák si s nimi poradil nad má očekávání. Zásnubní prsten s briliantem je překrásný, a již teď se těšíme na výrobu snubních prstenů. Děkuji a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků.

03.04.2016 - Radek a Lenka, Vlašim
Se snubními prsteny jsme moc spokojený,velmi odborná,příjemná komunikace,kvalitní prace a příznivá cena. Moc se nám líbí i našim nejbližším. Vřele doporučujeme! Vlasim

26.03.2016 - P.Janků
Krásná práce, skvělá domluva a rychlost provedení. Zásilka doručená pošťou bez problémů. Doporučuji!

17.03.2016 - Jitka Schreibmeierová
Děkuji za obchod, náramek krásný, doba výroby a cena dodržena dle domluvy.

24.02.2016 - MARIE FUSKOVA, MORAVA
ŠPERKY JSEM OBDRŽELA V ÚPLNÉM POŘÁDKU.MOC JSEM SPOKOJENA,NADŠENÁ,POŘÁD ZKOUŠÍM,KTERÉ NÁUŠNICE SI DÁM JAKO PRVNÍ.TAK VÁM MOC DĚKUJI ZA SUPER ODVEDENOU PRÁCI A PŘEJI VÁM,AT MÁTE HODNĚ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ. FUSKOVA MARIE

23.02.2016 - Lenka a Honza
Se snubními prsteny jsme moc spokojeni, komunikace a domluva byla bezproblémová, pana Ondráka můžeme jen doporučit.

10.02.2016 - Mirka Nedomová Teplicko
Vše v nelepším pořádku,výborná komunikace,rychlé zaslání,můžu jen doporučit....

03.02.2016 - Jana Bartošová, Bílina
Maximalni spokojenost,nadherne zbozi mistra zlatnika,moc dekuji a urcite se nadale ozvu.Doporucuji Vsem a moc dekuji,nahrdelnik Jana je nadherny.

05.01.2016 - Marie Záleská, Spálené Poříčí
Dneska mě byl doručený prstýnek který jsem si vybrala podle nabídky na stránkách pana Ondráka, mistra zlatníka.Označení "mistr" je na místě. Objednávka byla vyřízena obratem i s úpravou velikosti prstenu. Prsten je překrásný, předčil moje očekávání. Děkuji mnohokrát panu Ondrákovi za skvělou práci. Určitě zůstanu jeho zákaznicí.

15.11.2015 - Dita Štolfová
Jsem velice spokojená s přístupem, jednáním, cenou, kvalitou a hlavně nádherným prstýnkem, který zdobí mou ruku a symbolizuje narození naší dcerky. Vnitřek je doplněn rytinou jména a data narození. Jsem opravdu stoprocentně spokojená a jednoznačně doporučuji všem, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu s profesionálním a milým jednáním v jednom. Kdybych věděla o panu Ondrákovi dříve, nechala bych si zde vyrobit i snubní prsteny... Ale všem z mého okolí, co se budou vdávat či ženit, budu toto zlatnictví vřele doporučovat. A ještě jednou moc děkuji.

01.10.2015 - Alena Gerbrichová, Jihlava
Jsem dlouholeta zákaznice, takže urcite doporucuji, i když už bydlim poměrně daleko, stále si nechavam vyrábět šperky právě zde, za preciznost a originalitu to stojí.

24.05.2015 - Lachová, Střítež u Českého Těšína
Mohu vřele doporučit všem, preciznost, originalita, super komunikace, ...p. Ondrák mi vyráběl již druhou zakázku, nyní náramek, maximální spokojenost....

24.05.2015 - Lachová, Střítež u Českého Těšína
na zakázku mi opětovně p. Ondrák vyráběl náramek. Perfektní práce, preciznost a originalita. Moje maximální spokojenost. Vřele doporučuji každému...

08.05.2015 - Klaisner, Brno
Dnes jsme byli vyzvednout snubni prsteny a byli jsme nadseni. Krasná práce a perfektní přistup pana Ondráka. Mohu jen doporučit.

05.04.2015 - Marcela Lachová, Střítež u Českého Těšína
Na zakázku mi p. Ondrák vyrobil podkovičku se čtyřlístkem a kominíčka. Z přívěsku jsem nadšená, perfektní spolupráce, naprostá důvěra, včasná dodávka, spokojenost nadevše ...mohu vřele všem doporučit :)

31.03.2015 - Jana V. a Jan Č.
Dnes jsme si byli pro snubní prstýnky u pana Ondráka. Byli jsme nadšení-prstýnky jsou vyrobeny přesně podle domluvy,za velice dobrou cenu(ty samé prstýnky nám v jiných zlatnictvích nacenili v jiných cenách- pro nás nepřiměřených).Také je vyrobil ve velmi krátkém čase. Pan Ondrák je velice příjemný,profesionální, má velký přehled a vše nám ochotně vysvětlil. Udělal si na nás čas i mimo pracovní dobu.Velmi důležitá je pro nás i záruka a servis k prstýnkům. Jsme velice spokojeni a můžeme doporučit všem,kdo shání KVALITU A PEČLIVOST za rozumnou cenu. Snoubenci z Jihlavy

27.03.2015 - Petr Simon, Brandys nad Labem
Pan Ondrak pro nas vyrabel snubni prsteny s rytim a take privesek s diamantem dle nakresu (o rok pozdeji). Vse bylo vyrobeno velmi precizne k nasi spokojenosti, za velmi priznivou cenu a s mistem predani v Praze (Namesti Republiky). Komunikace na vysoke urovni a s dodrzenim dohodnutych terminu. Mohu jen doporucit.

16.03.2015 - Monika L.
Už víc než měsíc se několikrát denně musím dívat na svou levou ruku, protože ji zdobí překrásný prstýnek... Zlatník Milan Ondrák při jeho výrobě do puntíku naplnil mé představy, ráda se stanu jeho pravidelnou zákaznicí, protože jak řekla Marilyn Monroe, "Diamanty jsou nejlepším přítelem každé dívky." :-) Teď jen aby byl drahý ochoten to pořád platit :-D.

13.03.2015 - Jiřina Kadlecová
Jsem naprosto spokojená jak s odvedenou prací , tak s termínem dodání. Za zmínku stojí také velká ochota a vstřícnost. Zlatnictví pana Ondráka mohu všem vřele doporučit. Kadlecová Ždírec nad Doubravou.

13.03.2015 - Alena Vendolská
Pana Ondráka mohu jen doporučit. Vždy odvedl precizní práci. Nejen výrobou šperků na zakázku, ale i opravami zlata. Mohu jen chválit. Vendolská Polička